SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(1 475 € / m²)
Verkoop
3
1
101 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

slaapkamer3
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - David Gleizes vous propose: Centre-ville – Superbe appartement de 101 m² au premier étageSitué en plein cOEur de la ville, cet appartemen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 259dagen
Bijgewerkt: 68dagen

Plaatsen

Rue Paul Alavail, Perpignan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France