SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
100 000 €
(1 370 € / m²)
Verkoop
5
1
73 m²
Rue Saint-Louis, Pau

slaapkamer5
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Votre agence l'Adresse Grand Pau vous propose une petite maison de ville ainsi qu'un appartement en hyper centre Palois. C'est dans une rue à sens un...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Saint-Louis, Pau
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Grand Pau - l'Adresse Grand Pau