Lijst met aanbiedingen
7
7
7
940 000 €
(14 921 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
Rue Léonard de Vinci, Paris
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
63 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Dual-aspect apartment on the 2nd floor of a high-end, secure building with a lift and concierge on Avenue Foch. 63m² (678 sq ft) floor surface.
Com...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Apart toilet
Douchecabine
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Gas
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
490dagen
Bijgewerkt:
490dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue Léonard de Vinci, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.