SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
945 000 €
(9 742 € / m²)
Verkoop
4
1
97 m²
Rue Cambacérès, Paris

slaapkamer4
vlak97 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Europe - L'Agence Le Réseau vous propose à la vente cet appartement familial de 97m2 (96,5m2 loi Carrez), situé rue de Saint Petersbourg à 200m du Mét...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Cambacérès, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence Le Réseau