SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 050 000 €
(13 462 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Rue Ordener, Paris

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Nathalie Large Odier vous propose: Au 12ème et dernier étage, cet appartement ouvre Paris comme un panorama vivant: de la Tour Eiffel au ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rue Ordener, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France