SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 050 000 €
(17 500 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²
Rue Montorgueil, Paris

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Located in the heart of the Montorgueil district, this 60.05 m2 apartment with its 18 sq m terrace is situated on the 6th floor (with elevator) of a w...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue Montorgueil, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME HUNTS