SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
565 000 €
(11 771 € / m²)
Verkoop
3
1
48 m²
Rue Ordener, Paris

slaapkamer3
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Stéphanie GOYER vous propose: Paris 18e - Abbesses - Coup de Coeur pour cet appartement de 3 pièces situé au 3e étage au coeur de la but...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Ordener, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France