SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 350 000 €
(13 636 € / m²)
Verkoop
5
1
99 m²
Rue de Chaillot, Paris

slaapkamer5
vlak99 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment with the feel of a townhouse, situated in a magnificent period building dating from 1872 in a sought-after location, near the Golden Triangl...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Chaillot, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Pied-à-Terre Trocadéro