SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
730 000 €
(7 604 € / m²)
Verkoop
5
1
96 m²
Rue Ordener, Paris

slaapkamer5
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Paris 10ème à la limite du 18ème et du 9ème, au pied du métro Barbès-Rochechouart, appartement de 4 pièces de 86 m2 niché au 6ème étage sans ascenseur...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rue Ordener, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER