SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
90 000 €
(11 250 € / m²)
Verkoop
1
1
8 m²
Rue Pouchet, Paris

slaapkamer1
vlak8 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Plongez au cœur de Paris avec ce charmant studio de 8,8 m² idéalement situé au 6ème étage d'un immeuble haussmannien. Offrant une vue dégagée et une b...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Pouchet, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER