SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 600 000 €
(17 931 € / m²)
Verkoop
3
1
145 m²
Rue de Bretagne, Paris

slaapkamer3
vlak145 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Offering a stunning view of the Hôtel de Salé, home to the Picasso Museum, this 145.44 m² duplex (120.60 m² Carrez law) is nestled on the top two floo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rue de Bretagne, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME HUNTS