SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
340 000 €
(10 000 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Allée Cavalière, Paris

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Camille Dolfus vous propose: 2 PIÈCES 34m² EN ANGLE / BAIGNÉ DE LUMIÈRE / EXPOSITION SUD-OUEST / VUE DÉGAGÉE / IMMEUBLE ANCIEN / BON ÉTAT...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Allée Cavalière, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France