SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
634 000 €
(12 192 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Allée Cavalière, Paris

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

** Visite virtuelle DISPONIBLE ** ------------------------------ L'Adresse Paris 12 vous propose ce charmant 2/3 pièces d'environ 53m2 , situé da...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Allée Cavalière, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Paris 12 - Picpus - l'Adresse Paris 12 - Picpus