SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
865 000 €
(8 480 € / m²)
Verkoop
5
1
102 m²
Boulevard de Magenta, Paris

slaapkamer5
vlak102 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Entdecken Sie diese großzügige 5-Zimmer-Wohnung im lebendigen Stadtteil Porte-Saint-Denis im 10. Arrondissement von Paris. Die Immobilie besticht durc...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Boulevard de Magenta, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CFE - Compagnie Foncière Européenne