SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(12 581 € / m²)
Verkoop
2
1
31 m²
Rue Deparcieux, Paris

slaapkamer2
vlak31 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Paris 14e – Rue Deparcieux | 2 pièces rénové par architecte, au calme et lumineux
À deux pas de la rue Daguerre, dans une copropriété rénovée avec co...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rue Deparcieux, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Delambre Immobilier