SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 900 000 €
(44 318 € / m²)
Verkoop
1
1
88 m²
Rue de Rivoli, Paris

slaapkamer1
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This absolutely unique property is located on the 8th and top floor, via elevator and a flight of stairs, of a building overlooking the Saint-Thomas d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Rue de Rivoli, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME HUNTS