SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
6 500 000 €
(20 313 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
320 m²
Rue Saint-Martin, Paris

slaapkameratypical
vlak320 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Rare townhouse in the heart of the Haut Marais, approved for hospitality use, and located in the vicinity of Beaubourg and Rue des Gravilliers.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Rue Saint-Martin, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FONCIERE DU SOMMET DE LA MONTAGNE