SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
4 350 000 €
(15 993 € / m²)
Verkoop
3
1
272 m²
Rue Pierre Demours, Paris

slaapkamer3
vlak272 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

On the top floors of a high-standing guarded Haussmannian building, a superb south-facing duplex apartment of 272.24 m² Carrez with triple exposure, a...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Hoge plafondsBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurNatuurlijk lichtWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Rue Pierre Demours, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

John Taylor Paris