Lijst met aanbiedingen
8
8
8
546 000 €
(9 579 € / m²)
Verkoop
3
1
57 m²
Rue Pernety, Paris
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
57 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Au cœur du quartier prisé de Pernety, venez découvrir ce charmant appartement 3 pièces fraichement rénové.
Il se compose d’une entrée avec cuisine ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
E - Oneconomisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Elektrisch
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
54dagen
Bijgewerkt:
34dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue Pernety, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.