SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
460 000 €
(9 200 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Rue Ordener, Paris

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Simplon / Jules Joffrin - Situé au coeur d'une rue commerçante animée et parfaitement desservie par les transports, cet appartement en rez-de-chaussée...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Rue Ordener, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Ouest