SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
648 000 €
(9 000 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Rue Pouchet, Paris

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

L'Adresse des Abbesses présente à proximité de la très commerçante rue de Lévis PARIS 17. Cet appartement atypique entièrement refait à neuf d'une su...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Rue Pouchet, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse - Stéphane Eray - l'Adresse Paris 18 - Les Abbesses