SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
455 000 €
(16 250 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Rue de Vaugirard, Paris

slaapkamer1
vlak28 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Paris 6ème - RUE NOTRE-DAME DES CHAMPS - Au 7ème étage par ascenseur, agréable studio d'une surface de 28,5 m². Ce bien lumineux, au calme absolu pos...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Rue de Vaugirard, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Century 21 Assas Raspail Fine Homes & Luxury