SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 716 000 €
(14 420 € / m²)
Verkoop
6+
1
119 m²
Rue de Vaugirard, Paris

slaapkamer6+
vlak119 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In a beautiful new building, Le groupe Vaneau offers a family apartment with a surface area of 119.17 m² loi Carrez on the 2nd floor with elevator.

Gas
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Rue de Vaugirard, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Vaneau Luxembourg