SUPA24
Woonkamer
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer
750 000 €
(9 868 € / m²)
Verkoop
3
1
76 m²
Rue Pouchet, Paris

slaapkamer3
vlak76 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé à proximité du Boulevard Pereire, au premier étage avec ascenseur d’un immeuble récent et bien entretenu, ce magnifique appartement trois pièces...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 88dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Pouchet, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MON-AGENCE.FR