SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
760 000 €
(18 095 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Rue de Vaugirard, Paris

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Just steps from the Luxembourg Gardens, in a period building, on the top (2nd, U.S. 3rd) floor, a charming 42.35 sq.m (456 sq.ft.) walk-up, fully reno...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 119dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Vaugirard, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PHILIPPE MENAGER & NICOLAS HUG