SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
170 000 €
(4 474 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Jonathan BOULANDET vous propose: INVESTISSEMENT LOCATIF - T2 DE 2023 AVEC TERRASSE​Vente d'un appartement de 2 pièces de 38 m² situé au 4...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Chemin de la Faisane, Nîmes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France