SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
429 000 €
(6 129 € / m²)
Verkoop
3
1
70 m²
Rue Colonna-d'Istria, Nice

slaapkamer3
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A deux pas du cours Saleya, bel ancien, étage noble (2°) hauts plafonds moulurés, portes du XVIII°, appartement d'artiste de 70 m2 (90m2 au total), Me...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rue Colonna-d'Istria, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Palais Immobilier - Vieux Nice