SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
790 000 €
(7 315 € / m²)
Verkoop
4
2+
108 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

slaapkamer4
vlak108 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dual-aspect apartment with panoramic sea view within the Résidence Les Belles Terres.
Highly sought after for its breathtaking view, its many assets, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Avenue de la Lanterne, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SUNSET PROPERTIES