SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
178 000 €
(3 179 € / m²)
Verkoop
3
1
56 m²
Rue de l'Abbé Grégoire, Nice

slaapkamer3
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mortimer GILLOT-KHAYAT vous propose – Baisse de prix INVESTISSEMENT situé rue de l’Abbé Grégoire 06000 NICE (angle Gambetta) : Découvrez ce 3 pièces d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue de l'Abbé Grégoire, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ImmoReseau