SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
570 000 €
(7 308 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nice Baumettes duplex apartment with terrace parking and cellar near Promenade des Anglais
Located in the residential district of Baumettes in Nice, c...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Gabriel Fauré, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty