SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
221 500 €
(5 986 € / m²)
Verkoop
2
1
37 m²
Avenue Gravier, Nice

slaapkamer2
vlak37 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

À Nice, cet appartement de 2 pièces de 37 m2 situé au 1er étage d'une résidence récente de 2019 offre un cadre de vie moderne et fonctionnel. Conçu po...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Avenue Gravier, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER