SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 229 000 €
(9 992 € / m²)
Verkoop
3
2+
123 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

slaapkamer3
vlak123 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A44669VAP06 - Located just a few meters from the prestigious Victor Hugo Boulevard, this stunning 2-3 bedroom apartment was completely renovated in 20...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rue Gabriel Fauré, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leggett Immobilier