Lijst met aanbiedingen
15
15
15
140 000 €
(2 500 € / m²)
Verkoop
3
1
56 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
56 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
iad France - Mohamed Trabelsi vous propose: 3 pièces traversant rénové – Quartier résidentiel de l'Ariane, NiceDécouvrez ce 3 pièces traversant complè...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
10dagen
Bijgewerkt:
10dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.