SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
598 000 €
(7 868 € / m²)
Verkoop
3
1
76 m²
Rue Guiglia, Nice

slaapkamer3
vlak76 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nice Musiciens : Im Obersten Stockwerk einer Luxusresidenz mit Hausmeister, entdecken Sie diese 3-Zimmer-Wohnung mit 76 m², vollständig Renoviert, Kli...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 19dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Rue Guiglia, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

leprince®