SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 155 000 €
(7 966 € / m²)
Verkoop
4
1
145 m²
Boulevard Gambetta, Nice

slaapkamer4
vlak145 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

فرصة مميزة لاقتناء شقة فسيحة بمساحة 145 متر مربع في قلب مدينة نيس الفرنسية، تتميز بإطلالة خلابة مباشرة على البحر الأبيض المتوسط. تتكون الشقة من أربع غ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Boulevard Gambetta, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate