SUPA24
Overig
Overig
Overig
969 000 €
(7 341 € / m²)
Verkoop
3
2+
132 m²
Boulevard Mantega-Righi, Nice

slaapkamer3
vlak132 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nice St Laurent du Var, Alpes-Maritimes Vast newly built Penthouse on the top floor of development with just 5 apartments in total. Located on the 3r...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Boulevard Mantega-Righi, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home