SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
355 000 €
(5 221 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Irène Deli vous propose: ⚠️ NOUVEAU PRIX : Opportunité sur le secteur en plein essor de Saint-Roch / Riquier.3 pièces moderne avec balcon...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteApart toiletNatuurlijk lichtVloerNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France