SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
648 000 €
(5 945 € / m²)
Verkoop
4
1
109 m²
Avenue de Pessicart, Nice

slaapkamer4
vlak109 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nice Pessicart : Located on a High Floor of a High-End Residence with Swimming Pool and Green Spaces, discover this 4-Room apartment of 110 m² benefit...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveAparte keukenBadDouchecabineApart toilet

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 86dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Avenue de Pessicart, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

leprince®