Lijst met aanbiedingen
7
7
7
263 000 €
(8 484 € / m²)
Verkoop
1
1
31 m²
Rue de la Condamine, Nice
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
31 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Au calme, dans bel ancien réhabilité et sécurisé,
studio de 31 m2 entièrement équipé,
2° étage avec ascenseur balcon,
cave en sous-sol et parking ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
99dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue de la Condamine, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.