SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
97 600 €
(5 137 € / m²)
Verkoop
1
1
19 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

slaapkamer1
vlak19 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Investissement locatif en résidence de tourisme et d'affaires en loueur meublé non professionnel : Loyer annuel HT : 5 244,00 euros (5 768,40 euros/TT...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 140dagen
Bijgewerkt: 77dagen

Plaatsen

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch