SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
265 000 €
(2 137 € / m²)
Verkoop
4
1
124 m²
Rue Saint-Étienne, Nevers

slaapkamer4
vlak124 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Centre ville de Nevers, dans une résidence de standing, découvrez ce superbe appartement entièrement rénové, offrant lumière, espace et confort modern...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Saint-Étienne, Nevers
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Marceau Immobilier