SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
598 500 €
(3 584 € / m²)
Verkoop
4
1
167 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

slaapkamer4
vlak167 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

RARE - APPARTEMENT D'EXCEPTION au 7ème et dernier étage d'un immeuble de standing avec ascenseur sur le Quai Victor Hugo avec LARGE BALCON de 36 m2 su...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rue Gustave Fabre, Narbonne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

D.fimmo Sud