SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 800 €
(3 187 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Chemin du Halage, Nantes

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dans un environnement verdoyant, résidence reconnue pour son cadre de vie, 'La Mulotière', Appartement de type 2 d'environ 48m2 sur verdure. Compren...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenApart toiletNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Chemin du Halage, Nantes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Talensac