SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
398 000 €
(4 374 € / m²)
Verkoop
4
1
91 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

slaapkamer4
vlak91 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

A proximité immédiate du zoo et de l'hôpital emile muller , sur les collines du moechsberg et les hauteurs de brunstatt , 4 pièces 90m2 disponible au ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteApart toiletHouten vloerStoep

Gas
Leeftijd van het aanbod: 496dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rue de Bruebach, Mulhouse
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Loralis Immobilier