SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
95 000 €
(4 130 € / m²)
Verkoop
2
1
23 m²
Place de la Mairie, Morillon

slaapkamer2
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fiche N°Id-LGB177538 : Morillon, secteur Station de ski - morillon, T1 grand studio vue station d'environ 23 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Place de la Mairie, Morillon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Réseau Immo-diffusion