SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
249 000 €
(3 662 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Marjorie Estime vous propose: Superbe Appartement 3 Pièces avec belle Terrasse et 1 place de parking privative en sous solSitué à Montpel...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Rue Claude Bourdet, Montpellier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France