SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 000 €
(2 295 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charmant F4 en bon état dans une résidence calme des années 70  Situé au 1er étage d'une résidence tranquille et bien entretenue, cet appartement F4 v...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Rue Claude Bourdet, Montpellier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence Immobilière Du Languedoc