SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
142 000 €
(2 367 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Olivier Mauras vous propose: Appartement 3 pièces à Montpellier – Quartier Mas Drevon (Rue Guillaume D'autignac) Idéalement situé et parf...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 64dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Rue Claude Bourdet, Montpellier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France