SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
320 000 €
(3 516 € / m²)
Verkoop
4
1
91 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

slaapkamer4
vlak91 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sofia Dominguez vous propose: *Exclusivité iad* - MONTPELLIER- Quartier Les Cévennes - Appartement de charme idéal pour familles ou inves...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Rue Claude Bourdet, Montpellier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France