SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
241 900 €
(4 937 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Rue du Four, Monteux

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Céline Inaudi (06 58 44 63 26) vous propose : Appartement T2 de 48,8 m² environ situé au 2? étage avec ascenseur dans une résidence sécur...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Rue du Four, Monteux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France